| Označení: | UKK372 YEL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x56x15 cm
Umělá řezaná jiřina se žlutou barvou květu představuje věrohodnou kopii živé varianty letní květiny v její nejkrásnější podobě. Nikdy neuvadne a přinese příjemné oživení do prostoru, a to po celé roky a bez ohledu na roční období. S jejím vzhledem představujícím rostlinu v plném květu, je ideálním prvkem výzdoby, buď pro vaše osobní potěšení nebo jako svěží doplněk na různé oslavy a společenské události. Užívejte si nepřetržitou krásu umělé květiny bez starostí a péče o ni a využijte nesporných výhod, které nabízí.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 27.0000 kg |
| Hmotnost | 27.0000 kg |
| Rozměry | 15x56x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 56.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Žlutá |
| Druh rostliny | Jiřina |