| Označení: | OV4142 BR-LT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
32x13x16 cm
Vytvořte si neodolatelné jarní útočiště na své zahradě, terase nebo balkóně s naším elegantním oválným truhlíkem z proutí ve světle hnědé barvě. Každý truhlík je vyroben s láskou a z přírodního materiálu. Všechny obsahují ochrannou igelitovou vložku, která zajistí, že vaše rostliny v nich budou chráněné a vždy v optimálním stavu. Díky setu tří různých velikostí můžete svou kreativitu nechat volně působit a vytvářet úchvatné květinové aranžmá. Přivítejte jaro s nádhernými svěžími květinami na místech, která máte nejraději, a vychutnávejte si chvíle pohody a odpočinku.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 600.0000 kg |
| Hmotnost | 600.0000 kg |
| Rozměry | 32x13x16 cm |
| Šířka | 32.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Velikost | 32x16x13 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 32x16x13 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 32x16x13 malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Barva | Hnědá |