| Označení: | OV4141 BR-DK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 465 Kč 517Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x16x30 cm
Vytvořte si okouzlující jarní zahradu s naším elegantním závěsným košíkem z proutí v tmavě hnědé barvě. Sada tří různých velikostí umožňuje výběr toho nejvhodnějšího pro naše rostliny. Igelitová vložka je součástí každého produktu a je důležitým ochranným faktorem. Nechte se unést křehkou krásou proutěných detailů a vytvořte si prostor, kde se jaro může rozvinout v celé své nádheře. Nezáleží na tom, zda máte prostornou zahradu nebo kompaktní balkón, náš závěsný košík přinese nové možnosti pro aranžování s využitím místa v prostoru.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 900.0000 kg |
| Hmotnost | 900.0000 kg |
| Rozměry | 30x16x30 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Velikost | 30x30x16 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 30x30x16 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 30x30x16 malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Barva | Hnědá |