| Označení: | OV4140 BR-LT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
32x13x16 cm
Máte slabost pro přírodní materiály a rádi si zdobíte svůj domov, terasu, či části zarady krásnými květinami? Pak bude pro vás jasnou volbou právě tento proutěný truhlík ve světle hnědé barvě. Nabízí dostatek místa pro nejrůznější paletu rostlin a dalších přízdob k nim. Tato dekorace navozuje dojem unikátní ruční práce a lásky se kterou byla vyrobena, což jí přidává na hodnotě a jedinečnosti. Součástí produktu je také igelitová vložka, která slouží k udržení vlhkosti a ochraně povrchu před přímým kontaktem s vodou. Přineste si do svého prostoru přírodní krásu a rustikální vzhled prostřednictvím tohoto proutěného obalu na květiny.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 550.0000 kg |
| Hmotnost | 550.0000 kg |
| Rozměry | 32x13x16 cm |
| Šířka | 32.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Velikost | 32x16x13 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 32x16x13 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 32x16x13 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Barva | Hnědá |