| Označení: | OV4140 BR-DK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
32x13x16 cm
Máte slabost pro přírodní materiály a rádi si zdobíte svůj domov, terasu, či části zarady krásnými květinami? Pak bude pro vás jasnou volbou právě tento proutěný truhlík v tmavě hnědé barvě. Nabízí dostatek místa pro nejrůznější paletu rostlin a dalších přízdob k nim. Tato dekorace navozuje dojem unikátní ruční práce a lásky se kterou byla vyrobena, což jí přidává na hodnotě a jedinečnosti. Součástí produktu je také igelitová vložka, která slouží k udržení vlhkosti a ochraně povrchu před přímým kontaktem s vodou. Přineste si do svého prostoru přírodní krásu a rustikální vzhled prostřednictvím tohoto proutěného obalu na květiny.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 600.0000 kg |
| Hmotnost | 600.0000 kg |
| Rozměry | 32x13x16 cm |
| Šířka | 32.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Velikost | 19x10x8 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 19x10x8 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 19x10x8 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Barva | Hnědá |