| Označení: | P25 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 9 990 Kč 19 999Kč |
| Množství: | — |
132 x 94 x 93 cm
potah broušená kůže – imitace, barevné provedení hnědá oba sedáky jsou polohovací výška sedu 46 cm, výška opěradla 63 cm
| Hmotnost | 56 kg |
| Rozměry | 132 x 94 x 93 cm |
| Šířka | 132 cm |
| Výška | 93 cm |
| Hloubka | 94 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 80 × 61 × 133 cm) |
| Barva | hnědá |