| Označení: | ALA3533 LILA |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x11x13 cm
Jste milovníkem krásných květin a zároveň pro ně hledáte základ, ve kterém se jejich půvab ještě umocní? V tom případě u vás nesmí chybět tento fialový keramický obal v sadě dvou kusů odlišných velikostí. Keramický povrch zazáří nezaměnitelnou elegancí a vytvoří dokonalou symbiózu s přírodní krásou květin, které v něm budete prezentovat. Váš oblíbený prostor získá sofistikovaný šmrnc a vytvoříte si hravě a jednoduše harmonické splynutí mezi moderním stylem a přírodními prvky. Díky své nadčasové kráse se tento keramický obal stává skvělou volbou pro různé dekorativní účely. Nejenže zvýrazní krásu květin, ale může také sloužit jako elegantní základ pro umístění jiných dekoračních prvků.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 675.0000 kg |
| Hmotnost | 675.0000 kg |
| Rozměry | 13x11x13 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 11.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Průměr | 13.0000 cm |
| Velikost | 11x11x10 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 11x11x10 malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Fialová |