| Označení: | 206361 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 799 Kč 10 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
212 x 105 x 110 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý / hnědý lak cena bez roštu a matrace doporučený rozměr matrace 90 × 200 cm a rošt R1 vhodný doplněk úložný prostor 8009B
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 23 kg |
| Rozměry | 212 x 105 x 110 cm |
| Šířka | 212 cm |
| Výška | 110 cm |
| Hloubka | 105 cm |
| Baleno | KARTON: 3 ks (rozměry, š/v/d: 17 × 17 × 111 cm, 16 × 9 × 223 cm, 71 × 4 × 89 cm) |
| Rozměr | 90 × 200 |
| Barva | bílý lak |