| Označení: | ALA3414-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x7x8 cm
Keramická figurka žáby bude úžasným oživením vaší zahrady, terasy, pergoly nebo jiného vhodného prostoru. Její zelené zbarvení dodá zejména zahradě příjemný dekorativní prvek, který dokonale splyne s přírodním prostředím. Žába svým milým provedením upoutá pozornost a přinese do prostoru příjemné oživení. Ať už ji postavíte mezi květiny, na trávník nebo na viditelné místo terasy, bude vždy vypadat skvěle. Právě její velké vykulené oči a hravý výraz bude inspirací pro vás i všechny návštěvníky pro vytvoření místa se skutečně příjemnou atmosférou.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 92.0000 kg |
| Hmotnost | 92.0000 kg |
| Rozměry | 9x7x8 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Druh | Žába |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Zelená |