| Označení: | 206462 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 15 999 Kč 24 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
126 x 45 x 195 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý / hnědý lak tři zásuvky s kovovými úchytkami a pojezdy troje plné a troje prosklené dveře
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 72 kg |
| Rozměry | 126 x 45 x 195 cm |
| Šířka | 126 cm |
| Výška | 195 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 49 × 17 × 129 cm, 39 × 21 × 107 cm) |
| Barva | bílý lak |