| Označení: | KA-S257 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 401 Kč 4 890Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
62x137x72 cm
Užijte si požitek z moderního sezení s kancelářskou židlí Autronic. Potah židle je vyrobený z odolného černého síťovaného materiálu a nabízí řadu funkcí navržených pro dlouhodobé pohodlí. Unikátní 3D opěrka hlavy nabízí vícerozměrnou oporu podpírající hlavu a krk, zatímco plastové područky bez čalounění doplňují minimalistickou estetiku.
Vyzkoušejte snadné nastavení židle. Kancelářské křeslo Autronic je vybaveno posuvným sedákem, který umožňuje optimální polohování podle vašich potřeb. Do konstrukce je navíc integrovaná bederní opěrka, která napomáhá správnému držení těla a snižuje únavu během pracovní doby. Elegantní černý vzhled spolu s moderními trendy činí z této židle ideální doplněk do moderního pracovního prostředí.
Kancelářská židle Autronic vyniká originalitou – je vybavena výsuvnou opěrkou nohou pro chvíle odpočinku. Značka Autronic zajišťuje kvalitu a trvanlivost každého výrobku, přičemž poskytuje vynikající pohodlí, styl a eleganci. Pozvedněte pracovní prostor rafinovanou kancelářskou židlí a získejte jedinečný zážitek ze sezení.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 62x137x72 cm |
| Šířka | 62.0000 cm |
| Výška | 137.0000 cm |
| Hloubka | 72.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 49.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 53.0000 cm |
| Výška sedu | 46.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | Paměťová pěna |
| Hmotnost - netto | 19.0000 kg |
| Kříž | Plast |
| Bederní opěrka | Pasivní |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Synchronní mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 20.0000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Výška područek | 70 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 77x38,5x65 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 72.0000 cm |
| Šířka područek | 8.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 127-137 |
| Nastavitelná výška sedu | 46-56 |
| Funkce | 3D opěrka hlavy |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Opěrka nohou |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |
62x137x72 cm