| Označení: | 206461 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 12 399 Kč 21 099Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
86 x 45 x 195 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý / hnědý lak dvě zásuvky s kovovými úchytkami a pojezdy dvoje plné a dvoje prosklené dveře
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 48 kg |
| Rozměry | 86 x 45 x 195 cm |
| Šířka | 86 cm |
| Výška | 195 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 49 × 19 × 90 cm, 39 × 17 × 105 cm) |
| Barva | bílý lak |