| Označení: | HT-403M WT |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 2 511 Kč 2 790Kč |
| Množství: | — |
130x76x70 cm
Jídelní stůl HT-403M WT kombinuje moderní design s praktickými vlastnostmi vhodnými pro každodenní použití. Deska stolu je vyrobena ze slinuté keramiky v matném provedení s jemnou imitací mramoru, která nabízí odolnost proti poškrábání a snadnou údržbu. Zaoblené rohy desky přispívají k bezpečnosti a zároveň dodávají stolku elegantní vzhled. Stabilní kovové nohy v černé barvě zajišťují pevnou oporu a dlouhou životnost nábytku.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 31 kg |
| Rozměry | 130x76x70 cm |
| Šířka | 130.0000 cm |
| Výška | 76.0000 cm |
| Hloubka | 70.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 60.0000 kg |
| Rozměr nohy | 5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | Keramika |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 31.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 32.0000 kg |
| Světlá výška | 69.0000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 137x76,5x5,5 |
| Karton2 | 97x18x13 |
| Dekor desky | Mramor |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Keramická deska |
| Barva | Bílá |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Rozteč nohou | 97.0000 |
| Rozteč nohou 2 | 46.0000 |
130x76x70 cm