| Označení: | 206401 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 549 Kč 2 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50 x 50 x 50 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý / hnědý lak jedna police
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 7 kg |
| Rozměry | 50 x 50 x 50 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 50 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 53 × 8 × 54 cm) |
| Barva | bílý lak |