| Označení: | 268521 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 599 Kč 7 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
66 x 44 x 59 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení dub antik lakováno čirým lakem, vlis dřevěné struktury rozměr menšího stolku (š/h/v) 46 × 36 × 50 cm součást sestavy EL DORADO
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 14 kg |
| Rozměry | 66 x 44 x 59 cm |
| Šířka | 66 cm |
| Výška | 59 cm |
| Hloubka | 44 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 50 × 23 × 70 cm) |
| Barva | lakováno |