| Označení: | 26821 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 759 Kč 3 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
43 x 49 x 107 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení dub antik lakováno čirým lakem, vlis dřevěné struktury součást sestavy EL DORADO
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 43 x 49 x 107 cm |
| Šířka | 43 cm |
| Výška | 107 cm |
| Hloubka | 49 cm |
| Barva | lakováno |