| Označení: | 26813 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 8 799 Kč 15 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
178 x 92 x 76 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení dub antik lakováno čirým lakem, vlis dřevěné struktury součást sestavy EL DORADO
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 36 kg |
| Rozměry | 178 x 92 x 76 cm |
| Šířka | 178 cm |
| Výška | 76 cm |
| Hloubka | 92 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 95 × 5 × 182 cm, 21 × 14 × 158 cm) |
| Barva | lakováno |