| Označení: | 20631 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 499 Kč 9 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
86 x 45 x 90 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý / hnědý lak 2 zásuvky s kovovými úchytkami a pojezdy, 2 dveře
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 26 kg |
| Rozměry | 86 x 45 x 90 cm |
| Šířka | 86 cm |
| Výška | 90 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 54 × 15 × 88 cm) |
| Barva | bílý lak |