| Označení: | 206282 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 14 799 Kč 25 090Kč |
| Množství: | — |
136 x 54 x 186 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý / hnědý lak dvě zásuvky s kovovými úchytkami a pojezdy v levé části 3 police, v pravé části 1 police a kovová šatní tyč vhodný doplněk nástavec TOPAZIO 206952
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 73 kg |
| Rozměry | 136 x 54 x 186 cm |
| Šířka | 136 cm |
| Výška | 186 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 57 × 16 × 187 cm, 43 × 7 × 149 cm) |
| Barva | bílý lak |