| Označení: | CT-611 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 690 Kč 2 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
100x39x60 cm
Představujeme konferenční stůl Autronic, který je skvělým spojením formy a funkce. Obdélníková deska s dekorem dubu a okouzlujícím šedým odstínem je ručně vyrobena z odolné MDF desky s ozdobnou hranou. Tento studijní stůl poskytuje rozsáhlou plochu pro schůzky nebo neformální pracovní místa a zároveň ztělesňuje podmanivý industriální styl, který umocní atmosféru každé místnosti, kterou ozdobí.
Přesuneme-li se k podstavné konstrukci, černé kovové nohy dodávají robustnost a stabilitu charakteristickou pro řemeslné zpracování Autronic. Kruhová základna doplňuje celkový design a vytváří rovnováhu mezi elegancí a pevností. Jeho sofistikovaný vzhled se dobře kombinuje s různorodými dekory, takže je vynikající volbou, ať už vybavujete pracovní kancelář nebo osobní studovnu.
Konferenční stůl Autronic, zahalený do luxusního pláště, váš prostor nejen doplní, ale i pozvedne. Vychutnejte si každodenní práci, která se díky brilantním designovým prvkům tohoto stolu a prvotřídním materiálům promění v rafinovaný zážitek. Stůl splňuje jak praktické, tak estetické požadavky, a je tak investicí, která se vám každý den s potěšením vrátí.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 11.5 kg |
| Rozměry | 100x39x60 cm |
| Šířka | 100.0000 cm |
| Výška | 39.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 25.0000 kg |
| Rozměr nohy | 2x2 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 4.0000 |
| Hmotnost - netto | 11.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 12.0000 kg |
| Světlá výška | 33.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 108x70x8,5 |
| Dekor desky | Dub |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Dekorativní hrana desky |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |