| Označení: | 206281 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 8 999 Kč 14 990Kč |
| Množství: | — |
91 x 54 x 186 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý / hnědý lak jedna zásuvka s kovovými úchytkami a pojezdy jedna police a kovová šatní tyč vhodný doplněk nástavec TOPAZIO 206951
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 43 kg |
| Rozměry | 91 x 54 x 186 cm |
| Šířka | 91 cm |
| Výška | 186 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 57 × 12 × 187 cm) |
| Barva | bílý lak |