| Označení: | KA-S258 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 290 Kč 5 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
71x131x65 cm
Vyzkoušejte vynikající kombinaci funkčnosti a sofistikovanosti s kancelářskou židlí Autronic. Její moderní design, šikovně zdůrazněný elegantní černou barvou, nabízí stylový a zároveň profesionální nádech každého pracovního prostoru. Tato moderní kancelářská židle, pečlivě vyrobená ze síťoviny špičkové kvality a doplněná plastovými područkami, slibuje trvalé pohodlí se spolehlivou oporou, která vám dodá energii během dlouhé pracovní doby.
Židle Autronic je sestavena s ohledem na vaše maximální pohodlí. Nastavitelná bederní opěrka se bez námahy přizpůsobí zakřivení vaší páteře, nabídne optimální držení těla a zabrání případnému přetížení nebo nepohodlí. Jedinečně navržené područky s výškově nastavitelnou funkcí umožňují nerušený pohyb a zajišťují dostatečnou oporu rukou v jakékoli poloze.
Židle Autronic navíc nabízí nastavitelnou opěrku hlavy, která vyhoví potřebám každého uživatele. Tato funkce zajišťuje úlevu od stresu a prevenci bolesti krku při delší práci. Kancelářská židle Autronic, která je dokonalým spojením estetiky a funkčnosti, ztělesňuje bezkonkurenční pohodlí a je připravena zvýšit úroveň vaší produktivity.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 20 kg |
| Rozměry | 71x131x65 cm |
| Šířka | 71.0000 cm |
| Výška | 131.0000 cm |
| Hloubka | 65.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 51.0000 |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hloubka sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 20.0000 kg |
| Kříž | Kov |
| Bederní opěrka | Nastavitelná |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Synchronní mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ano |
| Barva kříže | Stříbrná |
| Hmotnost - brutto | 21.0000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Výška područek | 70 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 77x37x65 |
| Materiál kříže | Kov |
| Průměr kříže | 72.0000 cm |
| Šířka područek | 9.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 121-131 |
| Nastavitelná výška sedu | 50-60 |
| Funkce | 2D opěrka hlavy |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Synchronní mechanismus |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |