| Označení: | KA-S248 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 051 Kč 3 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
63x132x65 cm
Zažijte dokonalou kombinaci stylu, pohodlí a odolnosti s kancelářskou židlí Autronic. Její moderní design je pečlivě proveden v nápadném černém odstínu, který ztělesňuje silnou a sofistikovanou estetiku. Vysoce kvalitní plast použitý při výrobě židle zajišťuje dlouhou životnost
Po celý pracovní den se budete cítit příjemněji než kdykoli předtím díky jedinečné síťované potahové látce židle Autronic. Tento specializovaný materiál zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a udržuje vás v pohodlí a chladu. Naše židle obsahuje područky navržené z prvotřídního plastu, který zajišťuje maximální uživatelské pohodlí a velkou odolnost.
Uvědomujeme si, jak důležité je udržovat správné držení těla, a proto se naše kancelářská židle Autronic může pochlubit pasivní bederní opěrkou. Tato klíčová funkce pomáhá výrazně snížit tlak na vaši páteř, což vám umožní pracovat zdravěji a produktivněji. Přestože tato židle nemá opěrku hlavy, její konstrukce zaručuje maximální pohodlí, aniž by to bylo na úkor stylu.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 14 kg |
| Rozměry | 63x132x65 cm |
| Šířka | 63.0000 cm |
| Výška | 132.0000 cm |
| Hloubka | 65.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 51.0000 |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hloubka sedu | 52.0000 cm |
| Výška sedu | 51.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 14.0000 kg |
| Kříž | Plast |
| Bederní opěrka | Pasivní |
| Opěrka hlavy | Ne |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 15.0000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | Pevné |
| Výška područek | 72 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 76x37x61,5 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 65.0000 cm |
| Šířka područek | 8.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 122-132 |
| Nastavitelná výška sedu | 51-61 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Pevná bederní opěrka |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |