| Označení: | VEL7191 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 16 Kč 18Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x8 cm
Přineste do svého domova dávku radosti a sváteční atmosféry s naší kouzelnou dřevěnou dekorací v podobě nápisu "Veselé Velikonoce" v přírodní barvě. Tato drobná dekorace je jako třešnička na dortu vaší sváteční výzdoby, která dodává okamžikům slavnostního období zvláštní nádech. S univerzálním vzhledem a mnoha možnostmi použití můžete tuto drobnost začlenit do různých dekoračních aranžmá, ať už na stůl, na okna nebo na dveře.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Rozměry | 20x8 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 0.0000 cm |
| Druh | Cedulka/Nápis |
| Sezóna | Velikonoce |
| Funkce | Na aranžování |
| Barva | Přírodní |