| Označení: | VEL7188 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 7 Kč 8Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x5 cm
Jste otevření, vstřícní a rádi kolem sebe rozdáváte radost a dobrou náladu třeba i nepatrnými, ale milými drobnostmi? V tom případě bílá dřevěná cedulka v podobě nápisu „Vítejte“ bude pro vás tou ideální drobností do sbírky.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 2.0000 kg |
| Hmotnost | 2.0000 kg |
| Rozměry | 12x5 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 0.0000 cm |
| Druh | Cedulka/Nápis |
| Sezóna | Celorok |
| Funkce | Na aranžování |
| Barva | Přírodní |