| Označení: | UM0980 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 256 Kč 1 396Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
70x71x29 cm
Pokud máte doma krb a topíte dřevem, jistě oceníte možnost, jak dříví efektivně i esteticky skladovat. K tomu vám dopomůže právě kruhový stojan na dřevo ke krbu. Je snadný na postavení, konstrukce je v elegantní černé barvě a ve spodní části je praktická podlážka zabraňující propadu třísek na zem. Pořízením tohoto stojanu získáte hned několik výhod najednou. Dříví budete mít krásně při ruce pro jeho přikládání a díky konstrukci jej můžete navršit do výšky a tím ho mít dostatek pro celodenní přitápění. Pokud jste šikovní a umíte hezky rovnat polínka, získáte i neodolatelný estetický prvek do interiéru v podobě dřevěné stěny.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 2000.0000 kg |
| Rozměry | 70x71x29 cm |
| Šířka | 70.0000 cm |
| Výška | 71.0000 cm |
| Hloubka | 29.0000 cm |
| Druh | Stojan |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 3.0000 |
| Barva | Černá |
| Rozměr balení | 71x9x73 cm |