| Označení: | 3148 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 699 Kč 1 695Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
49 x 54 x 83 cm
korpus PP, sedák kůže – imitace, barevné provedení bílá nohy masiv buk, výška sedu 46 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozměry | 49 x 54 x 83 cm |
| Šířka | 49 cm |
| Výška | 83 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Barva | lakováno |