| Označení: | UM0960 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 58 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x3x18 cm
Tento kovový svícen slouží jako základna pro vložení svíček různých typů. Svým tvarem připomíná květ se špičatými okvětními lístky, a právě jeho střed je určen pro postavení svíčky. Barevným provedením v nás vzbuzuje dojem rezavého dekoračního předmětu s bohatou historií. Nechte jej vyniknout na krásném dřevěném stole, poličce, nebo komodě. Miskovitý tvar této dekorace umožnuje navíc ozdobit okolí svíčky dalšími drobnostmi. Rozhodně ale bude společně s pečlivě zvolenou svíčkou sám o sobě úžasnou ozdobou vašeho interiéru.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 113.0000 kg |
| Rozměry | 18x3x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Měděná |