| Označení: | UM0959 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 100 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
27x4x25 cm
Tento kovový svícen slouží jako základna pro vložení svíček různých typů. Svým tvarem připomíná květ se špičatými okvětními lístky, a právě jeho střed je určen pro postavení svíčky. Barevným provedením v nás vzbuzuje dojem rezavého dekoračního předmětu s bohatou historií. Nechte jej vyniknout na krásném dřevěném stole, poličce, nebo komodě. Miskovitý tvar této dekorace umožnuje navíc ozdobit okolí svíčky dalšími drobnostmi. Rozhodně ale bude společně s pečlivě zvolenou svíčkou sám o sobě úžasnou ozdobou vašeho interiéru.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 256.0000 kg |
| Rozměry | 27x4x25 cm |
| Šířka | 27.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Barva | Měděná |