| Označení: | UM0958 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x7x17 cm
Udělejte radost ptačím návštěvníkům vaší zahrady či okenního parapetu a obohaťte tento prostor o kovové krmítko v hnědé barvě. Je ve tvaru oválného tácu, který je ozdoben siluetami dvou pěvců. Pořízením této dekorace získáte působivou ozdobu a zároveň přilákáte spoustu ptáčků, kteří by k vám jinak nezavítali. Budou se totiž mít kam vracet a vy budete mít radost z toho, jak vaše zahrádka a okolí domu bují životem a barvami. Důležité už jen bude vybrat to správné místo, ideálně na které budete dobře vidět.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 900.0000 kg |
| Hmotnost | 900.0000 kg |
| Rozměry | 21x7x17 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Barva | Šedá |