| Označení: | UM0883 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 393 Kč 437Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
36x39x7 cm
Velká závěsná kovová dekorace ve formě ozdobné vážky bude svým provedením výrazným estetickým bodem na každé potenciální stěně. Může se pyšnit úžasně zdobenou konstrukcí křídel, elegantním tělíčkem a dlouhými zatočenými tykadly. Její umístění je prakticky libovolné a zdobit zvolené místo může bez obav celoročně. Hodí se spíše na výzdobu zahradních prostor, teras či balkonů. Neznamená to však, že by nemohla zdobit i interiér, pokud ji najdete vhodné místo. Vzhledem ke kovové konstrukci této vážky, je lepší najít spíše suché a kryté místo, kde nehrozí riziko koroze případně jiné mechanické poškození.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 240.0000 kg |
| Hmotnost | 240.0000 kg |
| Rozměry | 36x39x7 cm |
| Šířka | 36.0000 cm |
| Výška | 39.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Vážka/Muška |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Barva | Měděná |