| Označení: | PRN2016 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 066 Kč 2 296Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x60x40 cm
Myslíte si, že obyčejný koš na prádlo nemůže být zároveň i vkusnou dekorací? Pak jste na omylu, neboť naše proutěné v šedé barvě splňují naprosto dokonale funkci praktickou i estetickou. Jejich elegantní design a použití přírodního materiálu činí z těchto košů neodolatelný prostředek pro efektivní uskladňování špinavého prádla. Jsou vystlané látkou a mají sklápěcí víko, díky kterému jejich obsah dokonale schováte. Nabízíme je v sadě dvou kusů stejného stylu a odlišných rozměrů.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 2.6 kg |
| Hmotnost | 2.6 kg |
| Rozměry | 40x60x40 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 2.6000 kg |
| Hmotnost - brutto | 3.1000 kg |
| Velikost | 34x34x51 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 34x34x51 malá ŠxHxV cm |
| Barva | Šedá |