| Označení: | PRN2015 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 436 Kč 1 595Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
48x28x39 cm
Tento proutěný košík vystlaný látkou je skvělou volbou pro milovníky přírodních materiálů, kteří se snaží udržovat pořádek v regálech a na poličkách. Je v neutrální šedé barvě a k dostání v sadě tří kusů odlišných rozměrů. Díky svému jednoduchému a přirozenému designu se dokonale hodí do různých typů interiérů. Můžete jej využít k uskladnění a uspořádání různých věcí, od knih a hraček po textilie a různé drobnosti konče. Tento košík vám nejen pomůže udržovat nastolený pořádek, ale také přinese do vašeho prostoru příjemný nádech přírodní elegance.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 2.375 kg |
| Hmotnost | 2.375 kg |
| Rozměry | 48x28x39 cm |
| Šířka | 48.0000 cm |
| Výška | 28.0000 cm |
| Hloubka | 39.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 2.3750 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.6250 kg |
| Velikost | 35x25x21 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 35x25x21 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 35x25x21 malá ŠxHxV cm |
| Barva | Šedá |