| Označení: | PRN2013 GREY |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 166 Kč 1 296Kč |
| Množství: | — |
48x18x37 cm
Tento proutěný košík vystlaný látkou je výborným pomocníkem pro milovníky přírodních materiálů, kteří se snaží udržovat pořádek v regálech a na poličkách. Je v neutrální šedé barvě a k dostání v sadě pěti kusů odlišných rozměrů. Díky svému jednoduchému a přirozenému designu se dokonale hodí do různých typů interiérů. Můžete jej využít k uskladnění a uspořádání různých věcí, od knih a hraček po textilie a různé drobnosti konče. Tento košík vám nejen pomůže udržovat nastolený pořádek, ale také přinese do vašeho prostoru příjemný nádech přírodní elegance.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Hmotnost | 1.5 kg |
| Rozměry | 48x18x37 cm |
| Šířka | 48.0000 cm |
| Výška | 18.0000 cm |
| Hloubka | 37.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 1.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.0000 kg |
| Velikost | 31x21x12 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 31x21x12 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 31x21x12 malá ŠxHxV cm |
| Barva | Šedá |
48x18x37 cm