| Označení: | OK6381 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 397 Kč 916Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
33x19x33 cm
Máte chuť vytvořit si jedinečnou květinovou výzdobu vašeho oblíbeného prostoru, ale dochází vám nápady, v čem nechat vyniknout jejich krásu? Zkuste sáhnout po této jedinečné dekoraci v podobě nižšího kovového obalu s designem barevného ptáčka na větvičce, a budete nadšeni. Díky svému unikátnímu provedení se stane okouzlujícím doplňkem pro vaše květiny. Kombinace krásných rostlin zasazených do takto zdobené a tvarované dekorace spolu vytvoří jedinečnou kompozici. Při pohledu na tuto vámi vytvořenou krásu budete zářit úsměvem a dobrou náladou. Přineste si do svého domova prvek originality s tímto nevšedním kovovým obalem, který okouzlí každého obdivovatele rostlin a skvěle oživí váš prostor. Nabízíme ho zde v sadě dvou různých velikostí.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 850.0000 kg |
| Hmotnost | 850.0000 kg |
| Rozměry | 33x19x33 cm |
| Šířka | 33.0000 cm |
| Výška | 19.0000 cm |
| Hloubka | 33.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Průměr | 32.5000 cm |
| Velikost | 28,5x28,5x15 cm malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 28,5x28,5x15 cm malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Barva | Stříbrná |