| Označení: | KT7916 PINK-DK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x40x15 cm
Umělá řezaná květina v podobě jiřiny s pěti květy tmavě růžové barvy je dekorací, která přináší přírodní a trvalou krásu do vašeho vybraného prostoru. Každý detail této květiny je pečlivě navržen a vyroben tak, aby co nejvíce připomínal skutečnou jiřinu v plném rozpuku. Může vyniknout samostatně, nebo může být cenným článkem rozsáhlejší květinové výzdoby. Jejich pět krásných květů přidává do vašeho prostoru půvab a eleganci. A protože je umělá, můžete se těšit z její krásy po celý rok a nemusíte mít obavy z toho, že vám uvadne. Bez nutnosti zalévání nebo péče zůstane tato umělá jiřina stále stejně svěží a vypadá jako skutečná.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 15x40x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 18.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 252.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Jiřina |