| Označení: | KT7915 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 232 Kč 258Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
22x45x22 cm
Představte si, že můžete zachytit kouzlo jara na věčnost. Tato umělá kytice z deseti rozkvetlých větví zlatého deště je jako malý zázrak, který vám přináší natrvalo všechnu radost a krásu tohoto ročního období. Je pečlivě vytvořena tak, aby napodobovala všechny detaily živé rostliny. Výhodou je, že nikdy neuvadne, neopadá a neztratí na svém půvabu. Můžete si užívat té nádhery tak dlouho, jak jen budete chtít. Nechte ji vyniknout samostatně, nebo začleňte do smyslného mixu s dalšími rostlinami a vytvořte ohromující kompozici, která okouzlí každého. Osvěžte svůj interiér, přidejte mu nádech jara, explozi barev a touhu po životě s touto umělou květinovou ozdobou.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 22x45x22 cm |
| Šířka | 22.0000 cm |
| Výška | 45.0000 cm |
| Hloubka | 22.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Velikonoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Žlutá |
| Druh rostliny | Zlatý déšť |