| Označení: | KN7040 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x37x18 cm
Plánujete natrvalo vyzdobit květinami interiér vašeho domu, nebo snadno a rychle místo, kde bude probíhat oslava či jiná společenská událost? V tom případě bude pro vás varianta umělé květiny skvělou volbou. Nikdy vám neuvadne a můžete ji používat opakovaně. Umělé květiny a rostliny jsou věrnými kopiemi těch živých, které vydrží v plné kráse bez starostí a péče prakticky na věky. Nechť je pro vás inspirací k vysněné výzdobě právě tato kytice jiřin s růžově zbarvenými květy. Můžete ji nechat vyniknout samostatně v pěkné váze nebo začlenit do vašich rozsáhlejších dekoračních projektů.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 20x37x18 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 37.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Jiřina |