| Označení: | KLA709 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 38 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x4x1 cm
Přineste si konečně po dlouhé temné zimě jaro do svého domova se sadou těchto drobných ozdob ze dřeva ve tvaru motýlů. Tento různobarevný set je jako stvořený pro osvěžení vašeho prostoru a nabízí univerzální využití. S těmito dekoracemi můžete dodat svěží nádech do interiéru dozdobením vašich truhlíků, závěsů, záclon či obohacením jiného dobře zvoleného prostoru. Jejich jemné a detailní zpracování přináší do každého interiéru barevnost, živost, a tím symbol nového začátku. Rozveselte svůj prostor těmito malými, avšak výraznými prvky, které zaujmou každého, kdo vkročí do vašeho domova. Nechte svou kreativitu rozkvést a vytvořte jarní atmosféru snů s těmito milými drobnostmi.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 35.0000 kg |
| Hmotnost | 35.0000 kg |
| Rozměry | 4x4x1 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Motýl |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Velikonoce |
| Funkce | Na aranžování |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 108.0000 |
| Barva | Vícebarevná |