| Označení: | KLA706 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x12x1 cm
Ozdobné dřevěné vajíčko na pověšení bude příjemným doplňkem Velikonoční výzdoby. Vejce je jedním z hlavních symbolů svátků jara. Pojí se s ním zrod nového života, což je pro toto krásné roční období typické. Tato dřevěná drobná dekorace je velmi lehká a pověsit se dá i na místa, kam bychom si netroufali dát těžší předměty. Oslavte příchod jara symbolicky a ozdobte si prostor tímto dřevěným vajíčkem.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Hmotnost | 25.0000 kg |
| Rozměry | 9x12x1 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 1.0000 cm |
| Druh | Vajíčko |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Velikonoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 108.0000 |
| Barva | Bílá |