| Označení: | 429596 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 399 Kč 6 199Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
158 x 198 x 6 cm
samonosný rošt v kovovém rámu, 2 × 18 lamel rošt není vhodný pro postele, do kterých má být použit laťkový rošt R2
| Hmotnost | 24 kg |
| Rozměry | 158 x 198 x 6 cm |
| Šířka | 158 cm |
| Výška | 6 cm |
| Hloubka | 198 cm |
| Baleno | ve fólii |