| Označení: | KN7041 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 27 Kč 30Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x30x11 cm
Umělý trs růžových konvalinek je jako malý zázrak, který vám přináší natrvalo všechnu radost a krásu jara. Je pečlivě vytvořena tak, aby napodobovala všechny detaily živé rostliny. Výhodou je, že nikdy neuvadne, neopadá a neztratí na svém půvabu. Můžete si užívat té nádhery tak dlouho, jak jen budete chtít. Nechte ji vyniknout samostatně, nebo začleňte do smyslného mixu s dalšími rostlinami a vytvořte ohromující kompozici, která okouzlí každého. Osvěžte svůj interiér, přidejte mu nádech jara, explozi barev a touhu po životě s touto umělou květinovou ozdobou.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Rozměry | 18x30x11 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 72.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 432.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Konvalinky |