| Označení: | 1507B |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 3 199 Kč 5 299Kč |
| Množství: | — |
106 x 35 x 82 cm
barevné provedení bílá 2 dvířka, 2 variabilní police 4 zásuvky, hloubka zásuvky 30 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 34 kg |
| Rozměry | 106 x 35 x 82 cm |
| Šířka | 106 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | bílá |