| Označení: | KN7037 CRM-LT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x33x19 cm
Umělá řezaná hortenzie se světle krémovou barvou květu představuje věrohodnou kopii živé varianty v její nejkrásnější podobě. Tato trvanlivá květina nikdy neuvadne a přinese příjemné oživení do prostoru, a to po celý rok. S jejím vzhledem představujícím rostlinu v plném květu, je ideálním prvkem výzdoby, buď pro vaše osobní potěšení nebo jako svěží doplněk na různé oslavy a společenské události. Užívejte si nepřetržitou krásu umělé květiny bez starostí a péče o ni a využijte nesporných výhod, které nabízí.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Rozměry | 19x33x19 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 33.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 48.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Krémová |
| Druh rostliny | Hortenzie |