| Označení: | 1504B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 499 Kč 4 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
70 x 35 x 82 cm
barevné provedení bílá 1 malá a 1 velká dvířka, 2 police z toho 1 variabilní 2 zásuvky, hloubka zásuvky 30 cm
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 26 kg |
| Rozměry | 70 x 35 x 82 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 35 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | bílá |