| Označení: | KUL015 CAP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x43x9 cm
Toužíte po podzimní květinové výzdobě, která vydrží, a zároveň se bude barevně skvěle hodit do tohoto období? V tom případě bude pro Vás skočec obecný v kapučínové barvě tou ideální volbou. Výzdoba ze živých rostlin většinou vydrží v plné kráse pouze několik dní, což u této nehrozí. Je vysoce zdařilou kopií živé varianty a představuje řezanou část rostliny v plném květu, čehož není jednoduché v takové míře mnohdy vůbec docílit.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 11x43x9 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 43.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Bodlák |