| Označení: | 8861B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 999 Kč 5 099Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
82 x 52 x 52 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak nástavec pro skříň 8860B nebo 8850B
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 14 kg |
| Rozměry | 82 x 52 x 52 cm |
| Šířka | 82 cm |
| Výška | 52 cm |
| Hloubka | 52 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 54 × 8 × 93 cm) |
| Barva | bílý lak |