| Označení: | AHG-404 BK |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 3 321 Kč 3 690Kč |
| Množství: | — |
80x43x80 cm
Dvojice stolů z naší nejnovější kolekce, vyrobená renomovanou značkou Autronic, krásně spojuje funkčnost s industriálním šikem. Spékaná keramická deska zdobená výrazným mramorovým dekorem představuje působivou vizuální eleganci, která doplní každý kancelářský prostor, konferenční místnost nebo domácí jídelnu. Její kruhový tvar a elegantní černý odstín jí propůjčují atmosféru sofistikovanosti, která bez námahy zvýrazní její okolí.
Pod lesklým povrchem se skrývá robustní kovový podstavec v odpovídající černé barvě, který nabízí neochvějnou oporu a odolnost. Tato konstrukční volba nejen podtrhuje industriální styl stolu, ale také zajišťuje jeho dlouhodobou stabilitu a odolnost, takže je ideálním doplňkem pro podniky i domácnosti. Obvodová podnož zajišťuje dostatek prostoru pro nohy hostů a kombinuje pohodlí s jedinečným stylem.
Snaha společnosti Autronic o praktický luxus je patrná v každém aspektu této stolové soupravy. Povrch, vyrobený z vysoce kvalitní slinuté keramiky, je nejen vizuálně přitažlivý, ale snadno se čistí a udržuje, což odpovídá potřebám rušných kanceláří i živých rodinných domů. Svým stylovým vzhledem a pragmatickým designem jsou tyto stoly důkazem syntézy estetické přitažlivosti a funkční dokonalosti.
| Materiál | Slinutá keramika |
| Hmotnost | 30 kg |
| Rozměry | 80x43x80 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 43.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 25.0000 kg |
| Rozměr nohy | 2 x 2 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | Slinutá keramika |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Kruhový |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 30.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 31.0000 kg |
| Světlá výška | 39.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 89x86x17 |
| Dekor desky | Mramor |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Keramická deska |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |