| Označení: | AHG-403 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 051 Kč 3 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x45x80 cm
Sofistikovaná sada dvou stolků vyrobená společností Autronic vyzařující nadčasovou eleganci, která hladce překlenuje propast mezi funkčností a stylem. Průmyslový design je povýšen luxusním dekorem černé mramorové desky na vrcholu každého stolku. Ten mu dodává nejen elegantní povrch, ale také odolnost vůči poškození. Ať už jsou tyto stoly umístěny v rušném kancelářském prostředí, anebo v moderní jídelně, vždy povznesou interiérový design daného prostoru s nebývalou grácií.
Robustní konstrukce je zřejmá z výběru materiálů, mezi něž patří slinutá keramika zajišťující odolnost a kov pro robustní podnož se třemi nohami. Vše je laděné do velmi stylové černé barvy. Stůl tak poskytne snadnou údržbu i univerzální prvek do každého interiéru. Kulatá deska z keramiky s průměrem 80 cm nabízí dostatek prostoru pro pracovní schůzky i rodinná setkání.
Společnost Autronic v této sadě mistrovsky spojila praktičnost s estetickým vzhledem. Černá deska harmonicky ladí s kovovými nohami, a vytváří tak ucelený vzhled, který je důkazem moderního designu. Industriální nádech však nezastíní jeho všestrannost, naopak zvyšuje schopnost stolu doplňovat různé styly interiéru i uspokojit všechny nároky na kvalitní stůl.
| Materiál | Slinutá keramika |
| Hmotnost | 28.5 kg |
| Rozměry | 80x45x80 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 45.0000 cm |
| Hloubka | 80.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 10.0000 kg |
| Rozměr nohy | 4 x 2 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 3 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Průměr | 80.0000 cm |
| Materiál desky | Slinutá keramika |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Kruhový |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 28.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 29.5000 kg |
| Světlá výška | 44.0000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 87,5x86x7 |
| Karton2 | 50x25,5x8,5 |
| Dekor desky | Mramor |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Keramická deska |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |