| Označení: | AHG-284 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 861 Kč 4 290Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
121x45x61 cm
Tento stůl Autronic ztělesňuje sofistikovanost a funkčnost, čímž pozvedne každý prostor. Bílá keramická deska je zdobena nádherným mramorovým dekorem a nabízí odolný povrch, který je stejně stylový jako snadno udržitelný. Jeho leštěná povrchová úprava vnáší do kanceláří, jídelen nebo obývacích pokojů nádech elegance a dokonale se snoubí s různorodými styly interiéru.
Industriální design stolu Autronic je uzemněn robustními kovovými nohami v šedé barvě, které jsou konfigurovány do obvodové základny zajišťující stabilitu a odolnost. Tento prvek podpírá luxusní keramickou desku, ale také poskytuje odolnou konstrukci schopnou zvládnout dynamické požadavky pracovního prostředí a rodinných setkání. Stůl se díky kvalitním materiálům ochrání proti každodennímu opotřebení, což z něho dělá skvělou investici.
Ze stolu je cítit, že je vyrobený se zaměřením na každý detail. Jeho krásné provedení spojuje praktičnost s industriální elegancí. Obdélníkový tvar maximalizuje prostor k sezení, takže je ideální pro společná setkání nebo srdečné rodinné večeře. Díky své vytříbené estetice a odolné konstrukci je stůl Autronic nepostradatelným doplňkem každého stylového prostředí a nabízí nepřekonatelnou kombinaci užitečnosti a luxusu.
| Materiál | Slinutá keramika |
| Hmotnost | 27.5 kg |
| Rozměry | 121x45x61 cm |
| Šířka | 121.0000 cm |
| Výška | 45.0000 cm |
| Hloubka | 61.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 30.0000 kg |
| Rozměr nohy | 5 x 1 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Šedá |
| Materiál desky | Slinutá keramika |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 0.5000 |
| Hmotnost - netto | 27.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 28.0000 kg |
| Světlá výška | 38.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 130x70x13 |
| Dekor desky | Mramor |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Keramická deska |
| Barva | Bílá |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |